·                                 ● Evimesiparis tarafından Evimesiparis.com internet sitesinde ödeme esnasında dünyanın en güçlü şifreleme sistemelerinden birisi olan SSL sertifikaları kullanmakta ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini bu yolla sağlamaktadır. İşlem sırasında girdiğiniz kart bilgileri Evimesiparis.com.’aulaşmadan şifrelenmiş olarak bankanıza doğrudan ulaşır ve bankanızdan işlem onay kodu alınır. Bu nedenle ne Evimesiparis çalışanlarının ne de diğer 3. şahısların kart bilgilerinize ulaşması ihtimali yoktur. Kart bilgileri veritabanımıza hiç bir zaman KAYDEDİLMEZ.·                                 ● Evimesiparis tarafından Evimesiparis.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

·                                

·                                 ● Evimesiparis, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Evimesiparis’e tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Evimesiparis ve Evimesiparis.com web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

·                                

·                                 ● Evimesipari.com, üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS'leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye, üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

·                                

·                                 Gizliliğiniz ve güvenliğiniz bizim için önemlidir. 

·                                

·                                 Mutlu alışverişler.